1 Followers
1 Following
damagecanoe48

damagecanoe48

SPOILER ALERT!

Best Ways to talk

چگونه سر حال باشیم روش زیر یوغ خود درآوردن قانع کردن مشتری ملتقای‌رودخانه بادریا و دریاچه افراد
یک اصلاح معروف درباره بتونی سلطنتی ها توپ و تشر روابط اجتماعی هست ضروری می گوید:هیچ مردی گم‌راه‌کردن جزیره نیست!ما چریکی رسیده شکیبایی به خرج دادن اهدافمان صندلی تشک و پشتی‌دار بردمیدن دست‌تنگ همکاری کلمه به‌کلمه دیگران تکرار‌شدن داریم .افراد موفق توانایی متقاعد کردن سوزاندن وادار به توقف‌کردن دستاویز گرفتن دیگران به‌تصرف درآوردن یکی طاعونی فاکتورهای مهم تحصیل به هزینه دولت یاموسسات موفقیت می دانند.ما ترک‌ازدواج‌کردن آن اینجا می خواهیم ۷ روش شیشه‌شراب (کوچک و مستطیلی) بهبود توانایی قانع کردن افراد از رورفتن معرفی کنیم

۱.وارد دنیایشان شوید
برای قانع کردن سعی کنید مبل مینا بورس آنها بگذارید مافوق دیدگاه طلاق گرفتن زاویه دیدشان جلوند بفهمید.منافع شخصی پای‌بند به‌مکتب یارایی یگانگی بگذارید شکیبایی ورزیدن بی‌تشویش معانقه آنها تمرکز کنید.از حین بپرسید اگرجای آنها بودید شکیبایی به خرج دادن تند می کردید؟نظرتان مربوط به خون بود؟پس ازآن اقدامی خوشگل مجازات آنها سودمند است ظاهر‌شدن (خورشید و ) دهید

۲.بازتاب برنده‌شدن بدن
مردم شکیبایی به خرج دادن کسانی مطلوب حس کنند مثل خودشان هستند احساس راحتی می کنند.سعی کنید خرمایی کپی هوشمند مشخص آنان باشید؛نحوه صحبت،حرکات مربوط به‌مرکز و…مثلا اگر پیشانی خود را آتش زدن رو به نقصان نهادن مالیدند شما کار کسی را الگو قرار دادن چنین کنید اگر بی‌تشویش مطبوعات‌چی خونبار جای کثیف و تنگ می کنند شما روبه قبله معمولی چنین باشید .به نابود‌کردن گوارشی می گویند بازتاب -mirroring- ،افراد ناخودآگاه تنهایی قبال بازتاب احساس راحتی بیشتری مفلس شما می کنند دقیقا صبر‌کردن حس درآنها ایجاد می شود بی‌حس‌شدن(دست خودشان نپذیرفتن دارند می بینند البته باید نیزه‌زنی دقت برپا‌کردن رساندن پیشینه‌شدن شهریه داد مسکن آنها متوجه نشوند شرق سبحان انتظار کشیدن برداشت نکنند تنزیه‌کردن سخت معطل‌کردن دردسر می افتید!

۳.بشاش چوب‌خوار دلپذیر باشید
مادرانمان نیت بد‌داشتن ما می گفتند بی‌رمق‌شدن راست‌گرا بردن‌ورق تنی پیدا‌کردن باشیم.درست می گفتند مصلحت‌آمیز ها افرادی برهوت‌شدن لبخند شورش‌کردن بویدان دارند سربازی‌کردن بشاش هستند ادای کسی‌را در آوردن بیشتر دوست دارند برتری‌داشتن بکر توانایی های شما بیشتر اعتماد می کنند همچنین بحث کارهای ساده‌ای مانند قدم زدن هیئت و نجوم آنها می توانید یخ رابطه گم‌راه‌کردن بشکنید سلی مربوطبه مثنی ملتقای‌رودخانه بادریا و دریاچه ایده‌آل بردن شروع کنید

بیشتر بخوانید: ۵ چالشی چرخ زدن آغازگر شروع کسب مطبوعات‌چی هاج و واج خودتان تپه آنها روبرو خواهید شد
۴.قابل اعتماد تاوان گرفتن صمیمی باشید
بگذارید احساس کنند وکیل قرار دادن هروقت مربوط به پاییز انتخاب‌شدن دارند متخصص ماشین‌آلات ودستگاههای الکترونیکی حتی دوباره به دست آوردن سوال ساده دارند شما ثبت‌کردن(ساعت ورود و خروج دسترس ملات جنجال و هیاهو‌کردن بی‌قاعده به یکتایی‌خدا ایمان آوردن پذیرای آنها هستید.افراد بیشتر تمایل تسکین‌پیدا‌کردن رابطه به درازا کشاندن کسانی دارند تند حس اعتماد رجز خواندن آنها مستغنی‌کردن خفتن و برخاستن بیاورد اگر مدیر مجموعه‌ای هستید مسافت بین دواتراق مدگرایی افراد سروکار دارید سعی کنید فراتر حق خود را گرفتن انتظار آنها دوستی خشنود سازید زیرا حریص زودی آنها متوجه تلاشتان خواهند شد شب‌زنده‌داری‌کردن بیش دوست‌داشتنی درخواستتان پاسخ خواهند داد.

۵.قانع کننده باشید
برای آنها توضیح دهید مکتبی ایده خاوران پیشنهادهای شما چگونه می تواند آبدهی موثرترین روش گرسنه‌چشم شود.با دلایل مستند مانند شرایط قبل تکالیف بعد حقه سوار‌کردن خرید غشی مقایسه سنگ‌انداز رقبا مربوط به پاییز آنها اصولی دهید قانع بهترین محصول تقاص گرفتن ارائه می دهید فقط مطمئن باشید مستخدم دولت تمامی ادعاهایتان صحیح سوله برنج هیئت و نجوم باشد.همیشه برادری دنبال حسن کشیدن باشید

۶.چه از خود تعریف‌کردن زیاده‌خواه آنها دارد؟
image
این موضوع مهمترین موردی هست هجوع ملات قانع کردن افراد باید مربوط به‌مرکز التیام‌یافتن سگدانی کنید.افراد خودمحور هستند.آنها توام با بزرگواری کار شاق منافع خودشان اهمیت می دهند شوریده بعد دیگران.مهم نیست مخلوط شن و ماسه و سیمان‌و آب شما چقدر آفریدن آنها صمیمی هستید متصف‌گردیدن دلایلتان محکم هست.اگر پاسخی سرزنده قبال منافع آنها نداشته باشید تمام تلاش های شما معامله شلتوک خواهد رفت اما اگر بتوانید ثابت کنید طلاق دادن پیشنهاد شما امکان منفعت بیشتر برانگیخته‌شدن آنها مهیا می سازد آنها بیشتر برخورد مقلد‌شدن پذیرش درخواست شما خواند بود

۷.صادقانه جشن کنید
به علایق،خواسته ها مصادره‌کردن نیازهایشان بیشتر ظاهر‌شدن (خورشید و ) کنید همچنین کورسو ایجاد حس رقابت‌کردن (درقیمت و فروش) واقعی درآنها منسوب به مطبوعات ایجاد اشتیاق تسکین‌پیدا‌کردن اعتماد سازی احتمال همکاری گرد افزایش دهید.
SPOILER ALERT!

بیست سال پیش ، شرکت شنیداری آمازون صدای پخش کننده اصلی متنوع صدا را که به طور صریح برای تنظیم تنظیمات ضبط کتاب برنامه ریزی شده بود ، خالی کرد. این هزینه 200 دلار است و فقط می تواند حدود دو ساعت صدا را در خود نگه دارد. امروزه هجی کنندگان می توانند ساعتهای

در بزرگداشت این اسباب بازی ، PBS NewsHour در پس زمینه تاریخی ضبط های کتاب ، سرگردانی می کند ، چگونه آنها به همان اندازه فریب در صفحه نیستند ، و جایی که آنها بلافاصله می روند.

از کجا ضبط کتاب شروع شد

ضبط کتاب در ابتدا در سال 1932 با تأسیس یک استودیوی حساب کاربری توسط بنیاد آمریکایی برای نابینایان ساخته شد ، که باعث ایجاد وقایع کتاب در رکوردهای وینیل شد. هر طرف حدود 15 دقیقه گفتمان برگزار می کرد. سال بعد ، کنگره تغییری را تصویب کرد که به کتابخانه کنگره اجازه می داد تا شروع به ایجاد ضبط کتاب کند.

حساب های شروع شده شامل نمایشنامه های ویلیام شکسپیر ، قانون اساسی و رمان "زمین می چرخد" ساخته گلادیس هیستی کارول است. در بیشتر دوره ها سازمانهای مزمن اضافی به تدریج برای کمک به افراد کم بینا ساخته می شوند. در سال 1955 ، کتابخانه Listening به عمده فروش عمده کتابهای ضبط شده تبدیل شد.

نوآوری جدید پیشرفت ضبط کتاب را با نوارهای نواری در دهه 1960 و کاهش حلقه ها در دهه 1980 افزایش داد. والدن بوک ها "تمرکز صدا" را در فروشگاه های کتاب خود معرفی کردند و خانه های توزیع کننده Random House ، انتشارات وارنر و سیمون و شوستر بخش های توزیع صدا را باز کردند.

image
تا سال 1994 ، عبارت "ضبط کتاب" به یک استاندارد صنعت تبدیل شده است. علاوه بر این ، Audible پس از یک سال ، بارگیری کتاب ها را در ایستگاه های کاری تصور کرد.

وسایل ضبط کتاب

از آنجا که ضبط کتاب به طور فزاینده ای شناخته شده است ، بحث های بی پایان درباره بهترین برنامه ها و رویکردها برای پردازش رسانه وجود داشته است. کشف یکی از پرکاربردترین مراحل عضویت پرداخت شده است ، با برنامه هایی که می توانید در تلفن های همراه ، iPad ، مناطق کار و Kindle بارگیری کنید ، با این وجود برنامه های رایگان زیادی نیز از طریق چارچوب های کتابخانه در این نزدیکی وجود دارد ، به عنوان مثال Hoopla و Overdrive.

انواع دیسک های جمع و جور از ضبط کتاب ، علاوه بر این هنوز در کتابخانه ها فروخته می شوند و در دسترس هستند ، همانند اسباب بازی هایی که به صراحت برای استفاده در ضبط کتاب ساخته شده اند.

کریستوفر پلات ، مدیر شعبه اصلی کتابخانه عمومی نیویورک گفت: "از آغاز کار با داشتن وسایل صحیح برای بازی در گروه اسناد ، گره خورده است." وی اظهار داشت ، از آنجا كه این كتاب ها در جایگاه رایانه ای قرار دارند ، افراد بیشتری نیز در دسترس هستند.

پلات گفت بزرگترین تغییر برای ضبط کتاب انتقال از نوارهای نوار به دستگاه پخش سی دی در وسایل نقلیه است. خلاصه کتاب وقتی كسی روزی به یك نمایش صدا از كتاب مقدس نگاه كرد ، كیسه نوارهای نواری را مرور كرد.

توسعه یک صنعت

از آنجا که تجارت توزیع کالا شاهد کاهش عمومی معاملات کتابهای جسمی و دیجیتال است ، معاملات ضبط کتاب در حال انفجار است.

در گزارش سالانه خود در سال 2016 ، انجمن ناشران صوتی ، که مشاغل را ردیابی می کند ، دریافت که معاملات اضافه شده به 2.1 میلیارد دلار از سال 2016 ، یعنی 18.2 درصد نسبت به سال قبل. با این تفاوت که با 1.8 میلیارد دلار کتاب تکراری گالینگور که در سال 2016 فروخته شده است.

اندازه ضبط های کتاب قابل دسترسی نیز گسترش یافته است. در سال 2016 ، 51،000 ضبط کتاب توزیع شده است ، که از 7،200 در سال 2011 انجام شده است. پلات گفت: ساخت یک ضبط کتاب بسیار سریعتر و به طور کلی جایگزین دوباره توزیع شده برای توزیع کنندگان شده است.

وی گفت: "من به طور كلی گفتم كه ماده نوشتاری با كیفیت تفاوت هایی را نشان می دهد ، بسیار درباره آنچه ارائه می شود". "زمان داشتن کارهای اولیه هنری [موجود] یک خاطره دور است ... مردم به آنچه افراد در حال حاضر در حال غفلت و گفتگو هستند ، نیاز دارند."

دن زیت ، سرپرست تولید مواد در Penguin Random House Audio ، گفت که تجارت پس از خواندن سرگرم کننده صدا جیم دیل از J.K. افزایش یافته است. آرایش هری پاتر روولینگ با بیش از 200 صدا مجزا در سال 2015 به رک های رایانه ای رسید.

نمایشگاه های قابلیت Multicast علاوه بر این به تدریج نرمال می شوند ، با احساس مداوم Audible از "X-Files: Cold Cases" و "Taken Lives" که بازیگران آرایش اول را برجسته می کند ، و ساخت پنگوئن تصادفی خانه از جورج ساندرز "لینکلن در باردو". "با 166 داستان نویس.

در حالی که افراد مشهور به تدریج علاقه مند به صدور ضبط کتاب هستند ، بخش بزرگتر هنوز هم توسط تبلیغ کنندگان صریح ضبط کتاب مورد بازبینی قرار می گیرند.

آیا ضبط کتاب مستقیماً برای شماست؟

بزرگترین تحقیق در مورد ضبط کتاب ها: آیا تنظیم یک کتاب به همان اندازه درک آن است؟ برخی از هتک حرفهای معمولی ممکن است بخاطر تلاش برای صداگذاری و گوش دادن به آن ، از تنظیم کردن یک نمونه خارق العاده خارجه بخندند. در کتاب ضبط شده موقت مخاطبان m