1 Followers
1 Following
damagecanoe48

damagecanoe48

SPOILER ALERT!

بیست سال پیش ، شرکت شنیداری آمازون صدای پخش کننده اصلی متنوع صدا را که به طور صریح برای تنظیم تنظیمات ضبط کتاب برنامه ریزی شده بود ، خالی کرد. این هزینه 200 دلار است و فقط می تواند حدود دو ساعت صدا را در خود نگه دارد. امروزه هجی کنندگان می توانند ساعتهای

در بزرگداشت این اسباب بازی ، PBS NewsHour در پس زمینه تاریخی ضبط های کتاب ، سرگردانی می کند ، چگونه آنها به همان اندازه فریب در صفحه نیستند ، و جایی که آنها بلافاصله می روند.

از کجا ضبط کتاب شروع شد

ضبط کتاب در ابتدا در سال 1932 با تأسیس یک استودیوی حساب کاربری توسط بنیاد آمریکایی برای نابینایان ساخته شد ، که باعث ایجاد وقایع کتاب در رکوردهای وینیل شد. هر طرف حدود 15 دقیقه گفتمان برگزار می کرد. سال بعد ، کنگره تغییری را تصویب کرد که به کتابخانه کنگره اجازه می داد تا شروع به ایجاد ضبط کتاب کند.

حساب های شروع شده شامل نمایشنامه های ویلیام شکسپیر ، قانون اساسی و رمان "زمین می چرخد" ساخته گلادیس هیستی کارول است. در بیشتر دوره ها سازمانهای مزمن اضافی به تدریج برای کمک به افراد کم بینا ساخته می شوند. در سال 1955 ، کتابخانه Listening به عمده فروش عمده کتابهای ضبط شده تبدیل شد.

نوآوری جدید پیشرفت ضبط کتاب را با نوارهای نواری در دهه 1960 و کاهش حلقه ها در دهه 1980 افزایش داد. والدن بوک ها "تمرکز صدا" را در فروشگاه های کتاب خود معرفی کردند و خانه های توزیع کننده Random House ، انتشارات وارنر و سیمون و شوستر بخش های توزیع صدا را باز کردند.

image
تا سال 1994 ، عبارت "ضبط کتاب" به یک استاندارد صنعت تبدیل شده است. علاوه بر این ، Audible پس از یک سال ، بارگیری کتاب ها را در ایستگاه های کاری تصور کرد.

وسایل ضبط کتاب

از آنجا که ضبط کتاب به طور فزاینده ای شناخته شده است ، بحث های بی پایان درباره بهترین برنامه ها و رویکردها برای پردازش رسانه وجود داشته است. کشف یکی از پرکاربردترین مراحل عضویت پرداخت شده است ، با برنامه هایی که می توانید در تلفن های همراه ، iPad ، مناطق کار و Kindle بارگیری کنید ، با این وجود برنامه های رایگان زیادی نیز از طریق چارچوب های کتابخانه در این نزدیکی وجود دارد ، به عنوان مثال Hoopla و Overdrive.

انواع دیسک های جمع و جور از ضبط کتاب ، علاوه بر این هنوز در کتابخانه ها فروخته می شوند و در دسترس هستند ، همانند اسباب بازی هایی که به صراحت برای استفاده در ضبط کتاب ساخته شده اند.

کریستوفر پلات ، مدیر شعبه اصلی کتابخانه عمومی نیویورک گفت: "از آغاز کار با داشتن وسایل صحیح برای بازی در گروه اسناد ، گره خورده است." وی اظهار داشت ، از آنجا كه این كتاب ها در جایگاه رایانه ای قرار دارند ، افراد بیشتری نیز در دسترس هستند.

پلات گفت بزرگترین تغییر برای ضبط کتاب انتقال از نوارهای نوار به دستگاه پخش سی دی در وسایل نقلیه است. خلاصه کتاب وقتی كسی روزی به یك نمایش صدا از كتاب مقدس نگاه كرد ، كیسه نوارهای نواری را مرور كرد.

توسعه یک صنعت

از آنجا که تجارت توزیع کالا شاهد کاهش عمومی معاملات کتابهای جسمی و دیجیتال است ، معاملات ضبط کتاب در حال انفجار است.

در گزارش سالانه خود در سال 2016 ، انجمن ناشران صوتی ، که مشاغل را ردیابی می کند ، دریافت که معاملات اضافه شده به 2.1 میلیارد دلار از سال 2016 ، یعنی 18.2 درصد نسبت به سال قبل. با این تفاوت که با 1.8 میلیارد دلار کتاب تکراری گالینگور که در سال 2016 فروخته شده است.

اندازه ضبط های کتاب قابل دسترسی نیز گسترش یافته است. در سال 2016 ، 51،000 ضبط کتاب توزیع شده است ، که از 7،200 در سال 2011 انجام شده است. پلات گفت: ساخت یک ضبط کتاب بسیار سریعتر و به طور کلی جایگزین دوباره توزیع شده برای توزیع کنندگان شده است.

وی گفت: "من به طور كلی گفتم كه ماده نوشتاری با كیفیت تفاوت هایی را نشان می دهد ، بسیار درباره آنچه ارائه می شود". "زمان داشتن کارهای اولیه هنری [موجود] یک خاطره دور است ... مردم به آنچه افراد در حال حاضر در حال غفلت و گفتگو هستند ، نیاز دارند."

دن زیت ، سرپرست تولید مواد در Penguin Random House Audio ، گفت که تجارت پس از خواندن سرگرم کننده صدا جیم دیل از J.K. افزایش یافته است. آرایش هری پاتر روولینگ با بیش از 200 صدا مجزا در سال 2015 به رک های رایانه ای رسید.

نمایشگاه های قابلیت Multicast علاوه بر این به تدریج نرمال می شوند ، با احساس مداوم Audible از "X-Files: Cold Cases" و "Taken Lives" که بازیگران آرایش اول را برجسته می کند ، و ساخت پنگوئن تصادفی خانه از جورج ساندرز "لینکلن در باردو". "با 166 داستان نویس.

در حالی که افراد مشهور به تدریج علاقه مند به صدور ضبط کتاب هستند ، بخش بزرگتر هنوز هم توسط تبلیغ کنندگان صریح ضبط کتاب مورد بازبینی قرار می گیرند.

آیا ضبط کتاب مستقیماً برای شماست؟

بزرگترین تحقیق در مورد ضبط کتاب ها: آیا تنظیم یک کتاب به همان اندازه درک آن است؟ برخی از هتک حرفهای معمولی ممکن است بخاطر تلاش برای صداگذاری و گوش دادن به آن ، از تنظیم کردن یک نمونه خارق العاده خارجه بخندند. در کتاب ضبط شده موقت مخاطبان m